İşverenler İçin Sık Sorulan Sorular

Aklınıza takılan sorulara buradan ulaşabilir ya da iletişim kanallarımızdan bizi her zaman arayabilirsiniz.

KRC Web Kimdir?

Kurulduğumuz 2008 yılından bu yana ikiyüzün üzerinde firmanın beklentilerine yanıt veriyoruz. Hedefimiz, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır.

ÇAĞRI TEKNOLOJİ ve KRCWeb Tasarım, Reklam Danışmanlık sektöründeki 15 yılı aşkın deneyimi ile beklediğinizden de fazlasını ortaya koymak için üstün çaba sarf ediyor

Tasarımları Nasıl Satın Alacağım

İstediğiniz tasarımı SATIN AL işlemi yaparak GÜVENLE satın alabilirsiniz. İsterseniz Kredi kartlarına peşin fiyatına taksit imkanlarından da yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda HAVALE/EFT yöntemi ile de sipariş verebilirsiniz.

Kartla ödeme güvenliğiniz nedir?

Güvenliğimiz 256 Bit SSL güvenliği ile korunmaktadır. Bunun haricinde IYZICO kredi kartı ödeme platformu ile güvenli ödeme (3D) sayfasından gönül rahatlığı ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Satın Alma Prosedürü NEdir?

Siparişinizi verdikten sonra ödemeniz onaylanır onaylanmaz, müşteri temsilcilerimiz sizlerle irtibata geçerek, gerekli bilgi ve dokümanları talep edeceklerdir. Tasarım ekibimiz sizlerden gelen bilgi ve dokümanları kullanarak siparişinizi DEMO olarak onayınıza sunacaktır. Siz onay vermeden gerçek ortama aktarılmaz

Ürün Değişiklikleri Nasıl Yapılır?

Ürün lisansını satın almadığınız taktirde tüm değişiklikler tasarım ekibimiz tarafından yapılır. Admin, e-posta kullanıcı bilgileri tasarınıza gönderilir. Siz ONAY vermeden gerçek ortama aktarılmaz. Tasarım ekibimizle whatsapp, destek, iletişim ya da mail ortamından anlık olarak haberleşebilirsiniz.

Gizlilik politikanız nedir?

...... olarak kişisel verilerinizin güvenliği hususuna azami hassasiyet göstermekteyiz. Bu bilinçle, Şirket olarak ürün ve hizmetlerimizden faydalanan kişiler dahil, Şirket ile ilişkili tüm şahıslara ait her türlü kişisel verilerin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanunu”)’na uygun olarak işlenerek, muhafaza edilmesine büyük önem atfetmekteyiz. Bu sorumluluğumuzun tam idraki ile KVK Kanunu’nda tanımlı şekli ile “Veri Sorumlusu” sıfatıyla, kişisel verilerinizi aşağıda izah edildiği surette ve mevzuat tarafından emredilen sınırlar çerçevesinde işlemekteyiz.

Detaylı bilgi için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz

Şartlar ve Koşullarınız nelerdir?

...... Şartlar ve Koşullar sayfasında işveren/müşteri alanında yer alan koşullar geçerlidir.

Şirket çalışanlarıma alt hesap nasıl açarım?

......., işverenlere/şirketlere alt hesap / şirket siparişi onayı için yeni bir özellik sunar. Bu özellik ile, işverenler tarafından oluşturulan alt hesap sahipleri ...........’den ürün siparişi verdiğinde onay için İŞVEREN hesabına düşer.

Detaylı Bilgilendirme için İŞVEREN bilgi formunu inceleyiniz.

Alt hesap , kendi kullanıcı adı ve şifresine sahip bireysel bir hesaptır. Bir İşveren/Şirket alt hesaplar oluşturabilir, düzenleyebilir ve silebilir. Bir alt hesabın izinleri vardır : satın alma izni, siparişleri, teklifleri, satın alma listelerini, konuşmaları vb. görüntüleme izni gibi yetkilendirmeleri dilediği şekilde yapılandırabilir.

Akıllı robotu nasıl kullanılır?

..... platformunun en önemli özelliği, çalışma koşullarına ve ortamlarınıza göre kullanacağınız KKD’ye ulaşmanızı sağlar.

.....’de KKD Robotuna ulaşmak için BURAYI tıklayabilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken kullanacağınız kişisel koruyucu donanımın kategorisini seçmek olmalıdır.

Detaylı Bilgilendirme için İŞVEREN bilgi formunu inceleyiniz.

Neden Satın alma listesi oluşturmalıyım?

Satın alma listeleri, şirketlerin/müşterilerin belirli ürünleri ya da ürün gruplarını daha kolay ve hızlı sipariş vermelerine ya da yeniden sipariş oluşturmaları için kolay ve hızlı bir yoldur. Birçok işletmenin periyodik olarak yenilenmesi gereken tedarik ve stokları olduğundan, bu önemli bir uygulamadır.

Her kullanıcının HESABIM alanında SATIN ALMA LİSTELERİ alanı mevcuttur. Bu alanda daha önce oluşturulan satın alma listelerine (sipariş uygulamaları) ulaşılabilir

Teklif İste uygulaması nasıl çalışır?

.......’de işverenler ve müşteriler için teklif iste uygulaması da mevcuttur. Bu uygulama hem işveren hem de satıcı panellerinden takip edilebilir.

Öncelikle kullanıcı satın alacağı ürünleri Mağaza‘dan sepetine ekler. Sepetinde ödeme sayfasına gitmeden TEKLİF TALEBİ butonuna basarak, satın alacağı ürün için KKD satıcısından teklif talebinde bulunabilir