% 100 Para İadesi Garantisi Veriyoruz

Ürünlerimize ve Hizmetlerimize o kadar güveniyoruz ki, olur da memnun kalmazsanız % 100 para iadesi garantisi veriyoruz.

Bizi Takip Edin:

KRC Web Tasarım Uygulamaları

SIK SORULAN SORULAR

KRC Web Kimdir?

Kurulduğumuz 2008 yılından bu yana ikiyüzün üzerinde firmanın beklentilerine yanıt veriyoruz. Hedefimiz, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır.

ÇAĞRI TEKNOLOJİ ve KRCWeb Tasarım, Reklam Danışmanlık sektöründeki 15 yılı aşkın deneyimi ile beklediğinizden de fazlasını ortaya koymak için üstün çaba sarf ediyor

Web/Grafik Tasarımlarınızı Nasıl Satın Alacağım

İstediğiniz tasarımı SATIN AL işlemi yaparak GÜVENLE satın alabilirsiniz. İsterseniz Kredi kartlarına peşin fiyatına taksit imkanlarından da yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda HAVALE/EFT yöntemi ile de sipariş verebilirsiniz.

Kredi Kartıyla Ödeme Yapabiliyor muyum?

Güvenliğimiz 256 Bit SSL güvenliği ile korunmaktadır. Bunun haricinde IYZICO kredi kartı ödeme platformu ile güvenli ödeme (3D) sayfasından gönül rahatlığı ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Satın Alma Prosedürü Nedir?

Siparişinizi verdikten sonra ödemeniz onaylanır onaylanmaz, müşteri temsilcilerimiz sizlerle irtibata geçerek, gerekli bilgi ve dokümanları talep edeceklerdir. Tasarım ekibimiz sizlerden gelen bilgi ve dokümanları kullanarak siparişinizi DEMO olarak onayınıza sunacaktır. Siz onay vermeden gerçek ortama aktarılmaz.

Teslim Edilen Üründe Değişiklik Nasıl Yapacağım?

Ürün lisansını satın almadığınız taktirde tüm değişiklikler tasarım ekibimiz tarafından yapılır. Admin, e-posta kullanıcı bilgileri tasarınıza gönderilir. Siz ONAY vermeden gerçek ortama aktarılmaz. Tasarım ekibimizle whatsapp, destek, iletişim ya da mail ortamından anlık olarak haberleşebilirsiniz.

Hosting Durumunuz Nedir?

Her Web sitesi için ayrı panelimiz bulunmaktadır. Sınırsız e-mail, sınırsız dosya, sınırsız veri barındırma yerimiz vardır. Extra hiçbir ücret ödemeyeceksiniz.

Başka Hosting'teyim. Web sitenizi Satın Alabilir miyim?

Başka bir hostingte isenizi biz sizin yerinize transferi yapabiliriz. WorldPress altyapısı kullandığımız için, Hostinginizin bu altyapıyı kaldırması durumunda CPANEL bilgilerinizi verdiğinizde kurulumu yapabiliriz.

HIZLI İLETİŞİM

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

  CAHPTA ONAYI?

  To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.

  İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  KRC Web’den her zaman destek talebinde bulunabilirsiniz.

  TEKNİK DESTEK

  (+90) 543 490 57 00
  (+90) 553 068 71 48

  TASARIM DESTEK

  (+90) 543 252 06 28

  YAZILIM DESTEK

  (+90) 544 606 6045

  KRC Web Tasarım Hizmetleri olarak alanında uzman 14 personelimizle 7/24 yanınızdayız. Teknik destek, öneri ve talepleriniz için lütfen yukarıdaki alanları eksiksiz olarak doldurun. Ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

  Merkez: Devrekyolu Cad. 74/1 Kdz.Ereğli
  Şube-1: Ziya Oralay Cad. 160 Mamak/ Ankara
  Şube-2: Atatürk Lisesi Yanı No:14/2 Odunpazarı / Eskişehir